09960582070

info.elitecode@gmail.com

در مدت 3 ماه زبان ++C را به صورت حرفه‌ای و عمیق یاد بگیرید

زبان ++C یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی سی سال گذشته است. توسعه‌دهندگان از آن برای هر چیزی از ساخت بازی ویدئویی گرفته تا کدنویسی سیستم‌های عامل استفاده می‌کنند.

این یک دوره کامل آموزش ++C با تاکید بر حل مسئله است. این دوره شما را از سطح مبتدی به یک کاربر حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

100% آنلاین، پاره‌وقت و پروژه محور

ده‌ها ساعت فیلم آموزشی رایگان

منتورشیپ اختصاصی و مشاوره شغلی

آیا آماده یادگیری برنامه‌نویسی از پایه تا سطح پیشرفته هستید؟

اطلاعات دوره

ظرفیت دوره

15 نفر

شروع دوره

1 تیرماه 1402

پایان دوره

31 شهریور 1402

مربی دوره

دکتر حسن‌زاده

روزهای برگزاری

پنج شنبه و جمعه

ساعت برگزاری

بین ساعت 1 ظهر تا 9 شب

مدت زمان هر جلسه

3 ساعت

آزمون و گواهی

ارائه گواهی پس از آزمون نهایی

عملکرد این بوت‌کمپ چگونه است؟

به ما اعتماد کنید و حدس و گمان را از خود دور کنید

بیشتر دوره‌های آنلاین در اینترنت، برای کلاس درس طراحی شده‌اند و نه برای نیروی کار. اما بوت‌کمپ ما متفاوت است.

آنلاین، انعطاف‌پذیر و سریع

بر اساس برنامه‌ریزی زمانی خود و در مدتی کمتر نسبت به دوره‌های آموزشی بلند مدت یاد بگیرید. نیازی نیست که زندگی را تعطیل کنید!


پروژه‌محور است تا یادگیری به عمل تبدیل شود

مهارت‌ها را کسب کنید و آنها را از طریق پروژه‌هایی که یادگیری شما را به حرکت در می‌آورند، به کار ببندید.


پشتیبانی از روز اول

شما از تجربیات مربی و مشاوره شغلی و پشتیبانی منتورهای ما استفاده خواهید کرد و اینها به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد.

سرفصل‌های بوت‌کمپ برنامه‌نویسی ++C

در این بوت‌کمپ سه ماهه و پاره وقت با این سرفصل‌ها در کنار شما هستیم
.

آیا به یک مشاوره رایگان قبل از ثبت‌نام نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید

ما شرایط پرداخت متنوعی را فراهم آورده‌ایم

ما شرایط پرداخت منعطف و امنی را برای شما فراهم آورده‌ایم و شما می‌توانید بر اساس شرایط مالی خود نسبت به انتخاب هر یک اقدام نمایید.
اگر در مورد هر یک از روش‌های پرداخت، سوالی دارید حتماً با ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان
پرداخت نقدی

شهریه ثبت‌نام در بوت‌کمپ، 4.5 میلیون تومان است. در صورتی که قصد پرداخت نقدی شهریه را دارید، یک تخفیف 10٪ نیز به شما تعلق می‌گیرد.

پرداخت ماهانه

شهریه ثبت‌نام در بوت‌کمپ، 4.5 میلیون تومان است. در این روش اقتصادی، هنگام ثبت‌نام فقط مبلغ 1.5 میلیون تومان را پرداخت و مابقی شهریه را طی دو مرحله در ابتدای هر ماه پرداخت می‌کنید.

پرداخت چکی

شهریه ثبت‌نام در بوت‌کمپ، 4.5 میلیون تومان است. در این روش ویژه، هنگام ثبت‌نام فقط مبلغ 1.5 میلیون تومان را پرداخت می‌کنید. مابقی مبلغ شهریه را طی دو فقره چک با تاریخ‌های سررسید 6 ماهه و یکساله پرداخت خواهید کرد.

سوال‌های رایج

در این‌جا به برخی از سوالات شما پاسخ داده‌ایم. اگر هنوز سوالی باقی مانده است، با ما تماس بگیرید.

حتما برای شما یا دوستان‌ شما پیش آمده است که پس از فارغ التحصیلی و یا گذراندن دوره‌های آموزشی، در ورود به بازار کار دچار مشکل شده باشید و یا پس از استخدام و مواجهه با پروژه‌های واقعی به این نتیجه رسیده باشید که مهارت کافی را ندارید و در واقع، پروژه‌های حقیقی، زمین تا آسمان با آموزش‌هایی که دیده‌اید تفاوت دارند!

این موضوع، مهارتی است که باید به دانشجویان آموزش داده شود ولی در واقع حلقه گم شده سیستم آموزشی به شمار می‌رود. بوت‌کمپ‌ها سیستم‌های آموزشی‌ای هستند که برای پر کردن این خلاء شکل گرفته‌اند. بوت‌کمپ ها به شما بر اساس نیاز بازار کار آموزش می‌دهند و در کنار آن شما با چالش‌های پروژه‌های واقعی مواجه می‌شوید تا حداکثر آمادگی را برای ورود به بازار کار داشته باشید.

اصطلاح بوت‌کمپ (Boot Camp) به نوعی متفاوت از آموزش می‌گویند که اولین بار در کمپ‌های آموزش نظامی اجرا شد. در این بوت‌کمپ ها با هدف استخدام نیروهای جوان و کارآمد، به آنها آموزش نظامی فشرده داده می‌شد. بعدها به دلیل اثربخشی بالای این روش آموزشی، بوت‌کمپ‌ها وارد حوزه‌های دیگر از جمله حوزه IT و برنامه‌نویسی شد.

بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی در واقع دوره‌های آموزشی فشرده‌ای هستند که شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. در این دوره‌ آموزشی فشرده شما علاوه بر آموزش مسائل تئوریک برنامه‌نویسی توسط منتورهای مجرب، فرصت کسب تجربه در پروژه‌های واقعی را نیز دارید. در این دوره، بوت‌کمپرها تفکر برنامه‌نویسی و مهارت‌های حل مسئله و کار تیمی را به خوبی یاد می‌گیرند.

شما اگر بتوانید در این دوره‌ها، سخت کار کنید و لیاقت خود را نشان دهید، توسط مجموعه به شرکت‌های معتبر حوزه فناوری اطلاعات معرفی می‌شوید و خیلی راحت می‌توانید مشغول به‌کار شوید. خیلی از شرکت‌ها که نیازمند نیرو هستند خودشان بوت‌کمپ برگزار می‌کنند و پس از گذراندن موفق دوره‌ها، در همان شرکت جذب می‌شوید.

تفاوت بوت‌کمپ برنامه‌نویسی با دوره‌های آموزشی برنامه‌نویسی چیست؟

اصلی‌ترین تفاوت میان دوره‌های آموزشی و بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی در هدف آنها است. هدف دوره‌های آموزشی صرفاً آموزش تئوری‌کال برنامه‌نویسی است اما هدف از آموزش در بوت‌کمپ‌ها تسهیل فرآیند استخدام و جذب شما توسط شرکت‌های معتبر حوزه فناوری اطلاعات است.

روش آموزش در این دوره‌ها با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارد. شما در بوت‌کمپ‌ها بر اساس نیاز بازار کار آموزش می‌بینید. علاوه بر آموزش مسائل تئوری و ضروری برنامه‌نویسی، شما درگیر پروژه‌های واقعی می‌شوید و با چالش‌های آن درگیر می‌شوید. به طور همزمان شما مهارت کار تیمی را آموزش می‌بینید که در حوزه برنامه‌نویسی امری ضروری به شمار می‌رود. پس از آنکه مهارت کافی برای حل مسئله پیدا کردید شما برای نحوه صحیح مصاحبه شغلی آموزش می‌بینید تا بتوانید از این مرحله نیز سربلند بیرون بیایید و این یکی دیگر از مواردی است که در دوره‌های آموزشی عادی نمی‌بینیم.

همین موارد کافی است که شما به جای گذراندن دوره‌های آموزشی طولانی و پرداخت هزینه‌های سنگین و سپس گذراندن کارآموزی در شرکت‌ها، بوت‌کمپر شوید.

ممکن است تصور کنید که شما می‌توانید به جای پرداخت هزینه بوت‌کمپ، برای کسب مهارت‌های شغلی به عنوان کارآموز در شرکت‌ها مشغول به کار شوید. اما باید بدانید که در دوره کارآموزی باید زمان بسیار زیادی را صرف یادگیری مواردی کنید که تنها مورد نیاز آن شرکت است. اما در بوت‌کمپ ها شما در مدت زمان کوتاه 2 تا 3 ماه و آموزش فشرده، تمامی مهارت‌های کاربردی و لازم برای ورود به هر شرکتی را یاد خواهید گرفت. علاوه بر آن برخی از بوت‌کمپ‌ها بخشی از شهریه را ابتدا دریافت می‌کنند و مابقی را شما پس از استخدام و به صورت قسطی پرداخت می‌کنید. در نتیجه نگرانی مالی هم نخواهید داشت. با توجه به وقت کمتری که صرف آموزش کرده‌اید و زودتر به درآمد رسیده‌اید، شما از هر نظر سود خواهید کرد، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی!

مزایای بوت‌کمپ برنامه‌نویسی کدامند؟

  • 💎 تقویت روحیه کار تیمی و افزایش سرعت یادگیری. یکی از مهارت های مورد نیاز برای کار برنامه‌نویسی، توانایی پیشبرد پروژه‌ها به صورت تیمی است. در بوت‌کمپ‌ها شما به دلیل آموزش و تجربه پروژه‌های واقعی به صورت گروهی و زیر نظر کارشناسان مجرب، مهارت کار و حل چالش ها را به صورت تیمی یاد خواهید گرفت. علاوه بر آن آموزش به صورت گروهی نه تنها سرعت یادگیری را بالا میبرد بلکه با ایجاد چالش‌های جدید علم شما را نیز کامل‌تر می‌کند.
  • 💎 صرفه‌جویی در زمان و آموزش موارد کاربردی. از آنجایی که بوت‌کمپر‌ها بر اساس نیاز بازار کار آموزش می‌بینند، وقت آنها صرف یادگیری موارد بیهوده و غیر ضروری نمی‌شود در نتیجه در زمان آنها صرفه‌جویی خواهد شد.
  • 💎 آموزش بهتر به واسطه نقد و بررسی عملکرد. در بوت‌کمپ‌ها عملکرد دانشجویان به طور پیوسته نه تنها توسط اساتید بلکه توسط دیگر بوت‌کمپری‌ها نقد و بررسی می‌شود که این مورد موجب افزایش بازدهی و یادگیری بهتر می‌شود.
  • 💎 تجربه پروژه‌های واقعی و کسب مهارت‌های نرم. یکی از مزایای اصلی بوت‌کمپ‌ها تجربه انجام پروژه‌های واقعی است که شما را آماده ورود به بازار کار می‌کند. اما مورد دیگری که روی آمادگی شما برای استخدام تاثیر می‌گذرد کسب مهارت‌های نرم است. مهارت‌های نرم به معنی برقراری ارتباط درست بین فردی و تیمی، مدیریت زمان، مدیریت بحران و … است که شما در این دوره‌های آموزش یاد خواهید گرفت.

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که باید در انتخاب بوت‌کمپ مناسب، به آن توجه کنید به کارگیری منتورهای مجرب در آن مجموعه است. درخشش آینده‌نگاران پیشگام با به کارگیری کادری مجرب، از آغاز آموزش تا مشاوره استخدام در شرکت‌های معتبر فناوری اطلاعات همراه شما است.

نگران پرداخت هزینه در این مجموعه نباشید. بوت‌کمپ درخشش آینده‌نگاران پیشگام شرایط ویژه‌ای را برای بوت‌کمپری‌ها در نظر گرفته است. حتی در برخی از طرح‌ها شما کافی است در ابتدا 20 درصد از شهریه را پرداخت کنید و مابقی را به صورت قسطی یا چک‌های کوتاه یا بلند مدت بپردازید.