09960582070

info.elitecode@gmail.com

درباره ما

شرکت درخشش آینده‌نگاران پیشگام، مستقر در پارک علم و فناوری استان مرکزی، توسعه نرم‌افزار سفارشی و راه‌حل‌های نوآورانه را ارائه می‌دهد. برنامه‌نویسان ما نرم‌افزارهای سفارشی را برای افراد، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط ایجاد می‌کنند.

از زمان تأسیس ما در سال 1399، ما رشد کرده‌ایم، بهره‌وری را افزایش داده و لیست مشتریان خود را گسترش داده‌ایم. ما پروژه‌های متعددی را اجرا کرده‌ایم، یعنی مشتریان متعددی ما را انتخاب کرده‌اند. آنها سفارشات متفاوتی برای پروژه‌های کوچک و بزرگ بودند و ما همه آن کارها را با موفقیت انجام دادیم.

بر اساس سال ها تجربه، می‌دانیم که هر کسب و کاری دارای محیط نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متفاوتی است. به همین دلیل است که ما طیف گسترده‌ای از خدمات توسعه نرم‌افزار برای برآوردن نیازهای مشتریان بر اساس مدرن‌ترین فناوری‌ها را ارائه می دهیم.

شماره ثبت شرکت: 16125

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مسئولیت‌پذیری

مسئولیت‌پذیری

شرکت درخشش آینده‌نگاران پیشگام مسئولیت کیفیت خدمات خود، دقت و درستی تصمیمات اتخاذ شده در فرآیند توسعه، انجام وظایف، و همچنین اطمینان خاطر مشتریان خود را بر عهده می‌گیرد و گارانتی محصولات نرم‌افزاری خود را ارائه می‌دهد.

حرفه‌ای بودن

مسئولیت‌پذیری

این بدان معناست که ما بر اساس بینش عمیق در مورد فرآیندها، تخصص عمیق، مطابقت با الزامات امنیتی و اطمینان از محرمانه بودن کامل سفارش مشتری، تلاش می‌کنیم با دقت کار خود را انجام دهیم.

کارآیی

مسئولیت‌پذیری

ما به طور موثر زمان و منابع مادی را در سراسر پروژه توزیع می‌کنیم که منجر به توسعه یک محصول نرم‌افزاری رقابتی می‌شود تا مشتری به کار خود افتخار کند.

ارتباطات

مسئولیت‌پذیری

ما در تلاش هستیم تا با مشتریان خود در ارتباط باشیم، آنها را از هر مرحله از فرآیند توسعه محصول آگاه کنیم و از بازخوردهایشان قدردانی کنیم، زیرا اعتماد بین تیم ما و مشتریان اساس کار تیمی عالی است.

تماس با ما

مشکل کسب و کار خود یا ایده یا پروژه خود را با ما در میان بگذارید و مشاوره رایگان دریافت کنید.